| Myuu a întrebat:

De Halloween clasa noastra s-a hotarat sa faca o piesa de teatru cu costume tiganesti si zane.Permisiunea domnului director o avem de a folosii scena scolii, doamna profesoara de romana ne scrie scenariul, o colega de-a mea ne invata sa dansam tiganeste si accentul lor, tot ea ne si machiaza si aranjeaza parul(e experta in aranjarii si dansuri)de decoruri ne ocupam si noi, dar ne mai ajuta si cei mai mari daca au chef.Credeti ca va iesi bine? Noi ne straduim cat putem sa iasa totul perfect.

1 răspuns:
| MICHAel a răspuns:

Sunt in clasa 8 si anul acesta sunt cu prostia aia de examen,, doamna diriginta are ceva cu piese de teatru stupide si stanjenitoare dar anul acesta eu ma gandeam ca la sfarsitul anului la banchet sa organizam un dans gen michael jackson in grup sau ceva mai tare decat acele piese stupide