| alabalaportocalaaaaaa a întrebat:

Intr-o luna,trebuie sa particip la un spectacol,in fata intregului oras.Vom avea costume cu buricul gol,deoarece o sa dansam dansuri tiganesti. Faza e ca eu am putina burtica, si am probleme cu aripioarele de la spate.Credeti ca daca alerg in fiecare zi, fac abdomene de mai multe tipuri si tin regim pot sa reusesc?

3 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Pai cine te pune sa faci dansuri cu buricul la vedere daca stii ca nu esti trasa prin sfoara, ca sa zic asa, nnțț, pune-te pe exercitii pana nu va fi prea tarziu!

| alabalaportocalaaaaaa explică (pentru Morphines):

Tu crezi ca eu am ales? laughing) Nu, fac parte din echipa de dans a orasului, si nu am cum sa zic nu.

| Nadiiii a răspuns:

Sigur mai ales daca faci abdomene si alergi, poti sa sari si coarda, sa faci exercitii cu coarda, te asigur ca vei reusi