| mony_8178 a întrebat:

De la absorbantele "always" ma cam irit big grin... imi puteti spune alte absorbante?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Si eu ma irit. Am incercat si alte absorbante si am patit la fel sau mai rau. Am scapat de asta astfel: exista o varianta de Always supersenzitive care sunt captusite cu bumbac. Si am redus purtarea absorbantului la maxim 3 ore, spalandu-ma la fiecare schimbare daca sunt acasa.

7 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Medica (le gasesti pe langa cele de la bella)
sunt pe baza de bumbac

| Emeraude a răspuns:

De ce te iriti? Mie mi se par cele mai bune, astfel incat daca acestea te irita, altele ar putea fi si mai rele. Incearca sa folosesti Bella (groase, din vata, fara gel de absorbtie) sau Carefree, dar nu mi se par mai bune decat Always, care sunt destul de subtiri, au gel de absorbtie si aripioare.

| pengu a răspuns:

Atunci foloseste absorbante pe baza de bumbac. Cred ca sunt si de la always, dar poti incerca de la bella (sunt destul de bune) libresse, everyday...batting eyelashes

| ServanaAtoni a răspuns:

Sincer, mie celelalte nu mi se par prea bune.
insa cei de la always au o gama variata de absorbante; incearca unele sensitive(sunt mult mai fine)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca absorbantele always sunt cele mai bune.Eu de la bella sau alt ceva ma irit foarte tare.Incearca olways sensitiive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te iriti? mie mi se par cele mai bune. daca te iriti incearca always supersenzitive care sunt pentru piele sensibila. daca nu incearca bela, everyday, carefree, dar mie nu mi se par mai bune decat always.papa

| BlackButterfly_5528 a răspuns:

Salooot!
Libressebig grin sau du-te intr-un supermarket la raionul unde se gasesc tampoane si te uiti care crezi ca ti-ar folosiwinking
Succes!