| Axandra123 a întrebat:

De la ce vârstă ar trebui sa mă pensez pt ca îmi urăsc sprâncenele si am 13 ani

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Penseaza-te cand vrei, daca nu te simti bine si crezi ca sunt ''stufoase''. Nimeni nu ar trebui sa aiba dreptul sa-ti zica ce sa faci sau nu cu fata ta, cand vine vorba de infrumusetare.

| Claudia333 a răspuns:

Eu pe la 13-14 ani am inceput deci nu mi se pare ca esti mica, discuta cu mama ta, vezi ce te sfatuieste. Poti merge la un salon sa te pensezihappy

| amysavca a răspuns:

Oricind poti sa iti pensezi sprincenele.La virsta ta se permite.