| lau_4154 a întrebat:

De la ce varsta este indicat sa-ti vopsesti parul? banuiesc ca pentru sanatatea parului doar atunci cand iti apar fire albe. dar totusi? ..multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indicat ar fi sa nu o faci deloc, dar daca totusi iti doresti vopseste'te apoi cumpara tratamente pentru par care sa iti ajute parul sa nu se degradeze.De ex este o crema pentru par de la kalos este ieftina si da rezultate, o gasesti in magazinele mari cum ar fi real.

4 răspunsuri:
| DoomNEzeu a răspuns:

Poi faza e ca nu prea e indicat sa iti vopsesti parul, dar cred ca 16 ani e ok

| tania13 a răspuns:

Ar fi mai bine sa ati lasi culoarea ta originala ca pe urma o sa ai mari probleme am o sora mare si sa vipsit si de 3 ori pe zi pentru ca nu si-a gasit culoarea potrivita.coluare noastra naturala e cea mai potrivita pentru noi...(dar totusi daca vrei sa til vopsesti vopseste parul dupa 17 ani)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff eu am 13 ani si m-am vopsit o singura data bruneta si nu am patit nimicwinking

| omul89 a răspuns:

Eu mam vopsit in cap de la 9 ani dar aricum n-am patit nimic asa ca.