| iiooaannaa26061994 a întrebat:

De le fac baietii pe fete sa sufere?

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Nu poti spune ca mereu baietii ranesc fetele. Unii sunt frustrati de dezamagirile precedente avute in relatiile cu o fata si vor sa intoarca placa, chiar daca ranesc pe cine nu trebuie.Desi nu se arata nimeni si baietii sufera cateodata, poate mai mult decat te-ai astepta. Fetele mai sufera si pentru ca, cauta unde nu trebuie sau pun suflet prea devreme si cel de langa ea nu vede, dar de multe ori baietii sunt afemeiati, chiar daca au o fata frumoasa langa ei.Important e ca tu ca fata sa fii pregatita pentru orice, chiar daca pare asa frumos la inceput.Toate au un inceput si toate incep la fel, dar finalul e diferit.Baiatul daca ar tine la ea n-ar face-o sa sufere,trebuie sa privesti indiferenta la tot ce se intampla, sa nu intorci privirea inapoi cand pleci.E greu sa faci asta, dar e cel mai bine.

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Fiecare persoana sufera in viata lui, ori fata ori baiathappy.Si fetele ii fac pe baieti sa sufere, si invers.Si nu cred ca e cu intentie, pur si simplu nu se potrivesc, si asa sufera unul din ei. happy

| TeoPT a răspuns:

Dar fetele de ce rănesc băieții?

Baftă

| aliceinchains a răspuns:

Mamă, ce întrebare.
Numai băieţii fac fetele să sufere? Invers nu se poate?
La cât înşală şi fetele, nu numai băieţii...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De idioti si egoisti.
De idioate si egoiste.