| lino0tzaaa a întrebat:

De ce baietii nu isi arata sentimentele si lasa fata iubita sa sufere?
va rog raspundeti-mi ca nu stiu de ce sunt asa prosti unii.si fete si baieti...multumesc

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da` de ce fetele sunt mimoze si se asteapta ca tipul sa ghiceasca in foi de dude ca il plac?thinking Si apoi plang o luna cand le sufla alta un pic mai inteligenta si extradotata tipul?
Niciodata nu am sa inteleg aceasta mentalitate stupida din secolul trecut a fetelor. N-am zis sa sariti pe tip si sa il violati sau sa il sufocati cu mesaje si cacaturi de care fuge orice baiat normal
Dar totusi...fiti prieteni, cunoasteti-va si lasa-ti dragostea sa vina in timpwinking

| Emena a răspuns:

Pentru ca au impresia ca persoana pe care o plac ei nu il place.si nu vrea sa se faca de **** in fata prietenilor daca o intreba pe fata daca vrea sa fie cu el si aceasta sa ii spuna nu. asa e si la fete

| Shuellen a răspuns:

Sunt 3 genuri de baieti la fel ca si fetele : - genul sufocant : e ala care si-ar petrece 3 zile continuu zicand ca te iubeste, ca vrea sa moara daca nu esti tu
-genul rece: acela care tine la tine dar nu-ti arata deloc.si indeparteaza respectiva persoana
-genul gentelman:acela care nu te sufoca dar nici indiferent nu e; iti arata mai rar ca tine la tine dar semnificativ

Daca prin absurd ai dat de genul 1 sau 2 schimba-l ca ajungi la spitalul 9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi lucru as putea si eu sa intreb despre fete!