| florinucata a întrebat:

De o luna am incercat sa o fac cu prietenul meu a incercat sa o bage toata dar nu a putut pentru ca ma durea foarte tare si a bagat-o cam jumatate de veo 5 ori (fara prezervativ) de cateva zile am incercat sa o fac din nou cu prietenul meu si am facut-o cu prezervativ dar nu am sangerat deloc desi eram virgina.si dupa doua zile am vrut sa o facem iarasi dar ma durea si nu a intrat numai capul (fara prezervativ) dar inainte sa o bage am frecat-o. saptamana asta m-am ingrasat vreo 3 kg. exista riscul sa fiu insarcinata? sad va rog sa ma ajutati cu un raspuns sad

Răspuns Câştigător
| xPiitiicaOx a răspuns:

Hmmm... nu cred ca est insarcinata. Adica in mod normal, nu ar trebui sa te doara daca ai fi, cel mai bine e sa te duci la ginecolog, fiindca aceste dureri nu sunt normale. Iar daca vrei sa fi sigura ca esti sau nu insarcinata, ia un test de sarcina si incearca. Sper ca te-am ajutat. si sper sa fie totul ok,

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat