| cici96 a întrebat:

De unde pot cumpara 'ceaiul verde'? la plafar sau farmacie?

8 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Plafar.

| xButterflyxX a răspuns:

De la plafar, iti da varsat intr-o cutie ori la pliculete, ii spui de care vrei.

| LoveToHate a răspuns:

La amandoua.E in jur de 3 lei.

| NCL a răspuns:

Vei gasi si la farmacie si la plafar. Trebuie sa bei o cana de ceai dupa ora 16:00...si sa nu mai mananci nimic ca sa isi faca efectultongue

| Euletitia a răspuns:

Buna! Eu d evreo doi ani de zile beau cate o cana de ceai verde in fiecare dimineata, in loc de cafea, si ma simt perfect intreaga zi. il cumpar de la plafar intotdeauna, dar se gaseste si la unele farmacii, cred

| GiuliaGiuly a răspuns:

Plafar..In unele cazuri si la farmacie.big grinPrimesk Funda daca gasesti?big grinlaughing

| loraa a răspuns:

Gasesti la farmaciewinking