| Sweetyyy a întrebat:

De unde pot sa descarc metin2 hammer? Am incercat sa-l descarc dar dupa ce am dat extract in program C s-a descarcat sh cand am vrut sa intru imi apareau niste limbi am dat pe romana si mi-a dat locale_en.zix si locale_en.zpc... FUNDA!

1 răspuns:
| AngelBibi a răspuns:

Buna...eu am descarcat mt.2 hammer de pe site dar este in spaniola (Cred) si au descarcat si pack mai joc de client.Am dat pe limba romana si mi-a aparut acelasi lucru ca si tie :locale_en.zix si locale_en.zpc si nici eu nu stiu ce sa faccrying