| AnonimaŁ a întrebat:

De unde sunteti?
Unde vroieti sa fiti?
Unde veti fi cand veti fi mari sau unde vreti sa mergeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baia-Mare
Cluj
America-Log angeles!love strucklove struck.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din Brasov, vreau sa ma intorc inapoi in tara, pai cand ma intorc in tara imi scot permisul de autocamion si tir apoi plec ca sofer in cursa.

| ImmortalQueen a răspuns:

Romania straight face

Acum in Italia love struck

Nu stiu unde o sa fiu. O sa vad atunci dar vreau sa ajung in Germania[sa ma stabilesc acolo]

| AngeLofDeaD a răspuns:

Salut!
locuiesc la tara in judetul Iasi comuna Belcesti
sincer... pe luna
pai vreau sa locuiesc tot la tara dar undeva departe sau la oras pentru a putea sa imi practic meseria (pe care o voi avea sper ) de actrita sau dr veterinar
salut!

| adrian342 a răspuns:

Sunt din galati. Vreau sa fiu cand voi fi mare la BURJ AL ARAB.