| Jolley a întrebat:

Voi ce vreti sa va faceti cand o sa fiti mari (sau daca sunteti "mari" ce sunteti)?

18 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Eu vreau sa devin scriitoarehappy
Vorbesc cat se poate de serios, am o mare pasiune pentru compuslove struck

| anotimp2 a răspuns:

Vreau sa fiu cardio-chirurglove struck

| QuizMaster a răspuns:

As vrea sa ma fac sudor sau lacatus, pentru ca sunt cele mai cautate meserii din lume.De asemenea un sudor castiga in tara 1000E, iar in strainatate 4000E, sa nu mai vorbim de orele suplimentare.

| romy45 a răspuns (pentru QuizMaster):

Daca te-ar auzii baietii de pe forumul sudorilor ar rade de tine :)) ii gasesti pe www.sudori.3xforum.ro :))

| Alyra a răspuns:

Soţie de miliardar. laughing Cui nu i-ar plăcea?hee hee
Iar ca meserie...nu sunt foarte hotărâtă. confused Cred că mi-ar plăcea totuşi o muncă de birou. happy
Tu ce vrei să te faci?

| ReiVaN a răspuns:

M`as faace politist, da` nu in Romania, in Romania as lucra doar la d.i.a.s, sau desinger IT big grin, de preferat sa am o nevasta buna si cu bani sa nu muncim niciunurolling on the floor

| Barbiiie95 a răspuns:

As vrea sa fiu actrita.
Tu ce meserie doresti?

| NikoNik a răspuns:

Intodeauna mi-am dorit sa devin hairstilyst, este visul meu de mic., daca ma credeti, eu cand eram mai mic luam papusile sorei si le taiam parul, le pictam parul cu acoarele, cum a mai zis este visul meu de mic sa ma fac Hairstilyst

| Bailey a răspuns:

Eu vreau sa ma afc avocata...winking Tu?

| Neimportant a răspuns:

Îmi place meseria de psiholog.
Baftă!

| Jolley explică:

Pai as vrea psiholog sau avocat nu stiu
inca

| lavinia148 a răspuns:

Cantareata (se castiga bine)

| stelistu30 a răspuns:

Wrestler sau fotbalist

| Bitzzzz a răspuns:

Cantareata:d

| Denysse92 a răspuns:

Avocata love struck

| Grey96 a răspuns:

Doctorita big grin

| Beyk a răspuns:

Pai eu as vrea sa ma fac designer...tu ce ai vrea sa te faci?

| Anamaria97_2847 a răspuns:

Eu reau sa devin procuror-judecator...Tu?