| anonim_4396 a întrebat:

Deci, acum cateva zile m-am certat cu o prietena pentru ca noua (celolalte fete ) ne place de un baiat din alta cls, iar ea ia cerut id-ul de mess si a vb cu el si i-a spus ca ea il place. La intrebat daca vrea sa fie cu ea si el a acceptat. Acum suntem suparate pe ea! Ce ar trebui sa facem ca sa ne inpacam?sad

2 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Are dreptate Kalyn. Daca tu ai dormit pe tine...Bine ti-a facutlaughing

| Kalyn a răspuns:

laughing si voi ce ati fi vrut...sa stati toate cu ellaughing, fata v-a dat o lectie pe care o meritati: "in viata daca dormi, ti-o ia altul inainte" asa ca nu aveti dc sa fiti suparate pe ea, in plus ca oricum 1 data si 1 data se intampla si lucrul asta. eu as spune sa vb din nou cu ea fara sa mai aveti treaba din caza baiatului.