| Sheungii a întrebat:

Deci.Am 13 ani, nevoie de telefon nou, iar parinti nu vor sa ma sponsorizeze deoarece cred ca nu merit chatterbox [parintii --']. Intreabare: Cum fac rost de banii?
btw. Scuze de categorie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello,
ca sa le inspiri incredere patintilor tai ar trebui sa-i ajuti cu orice treaba prin casa, sa vii mai devreme acasabatting eyelashes, sa fii cuminte,...
Poti sa faci ceva important pentru casa, sau pentru parintii tai, de exemplu, fa curat in toata casa, sunt sigura ca printii tai vor fi uimiti si te vor recompensa cu o suma de banihappy
Fii chibzuit si renunta la gandul de ati satisface mofturile, eventual strange banii de buzunar, cand incepe scoala, la fel, ia-ti sendvisuri de acasa si strange banii de scoala.
tongue cam atat, eventual de ziua ta poate mai primesti niste bani.
Multa bafta in stransul banilorhappy categoria e ok.