| eounik a întrebat:

Deci, am nevoie de un sfat happybig grin si de o parere
Credeti ca pana in august ce o sa merg la mare mai pot slabi putin din solduri si burta [ca iar m`am ingrasatstraight face]

Avand in vedere ca mai sunt 7 luni si ceva pana atunci. straight face

Pot slabi in tot acest timp?

Ce exercitii imi sugerati in afara de abdomene.si pentru solduri ce exercitii?straight face [in special big grin]
Si un regim adecvat mersi mult:* sau ceva sit`uri straight face:-shee hee

Thnx :*

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ai timp destul. Nu te forta. Parerea mea e ca daca iti place dansul poti reusi fara regim alimentar.

| deejayra a răspuns:

Daca nu ai vointa mai bine nu te apuci.Eu m-am apucat si de o saptamana am slabit 2, 5 kg.In prima saptamana am tinut regim normal, care consta in excluderea bauturilor acidulate(pe scurt beau NUMAI apa), dulciurilor(le inlocuiesc cu un fruct), paine graham, piept de pui si peste la gratar.Saptamana asta am inceput o dieta lacto-vegetariana(doar lapte, legume, fructe). Si trebuie sa faci sport, sa ai febra musculara tot timpul la abdomen.Ma rog cel putin pentru mine sa scot six pack-ul la vederelaughing(sunt baiat)
Si pot spune ca am simt chiar foarte bine.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Jogging, bicicleta 10-15 km pe zi, fara multa carne si fainoase, dulciuri, si fara prajeli si sucuri acidulate, ci apa plata, sau din fantani forate, si urcat pe scari, cat de mult!

| Ionutzsa a răspuns:

Pai ceva alergat si daca ai posibilitatea mergi la sala ca acolo sunt o multime de aparate pentru diferite zone ale coropului si prin care poti obtine ceea ce-ti doresti! ^_^

| eounik explică:

Pai si eu am anternamente si fac sport tongue deci da, am si vointa si am ce`mi trebuie.adica si un sport de care sa ma tin :X