| 1mist3r a întrebat:

laughing Deci...am o mica MARE problemalaughing Deci plac o fata,ea ma place pe mine, dar o zis ca mai place un baiat care e in clasa VII, il place de mai demult dar o zis ca incepe sa-i treaca de el,dar si el o place pe ea,si sorasa a stat cu el, si mi-o zis, ca nu va putea fi impreuna cu el deoarece a stat cu sorsa.eu sunt la 10km distanta de eapuppy dog eyes, o plac de 3 zile, si ea tot la fellaughing! am vazut'o doar odatastraight face si na...pe mess eu ii zic de toate ca mi'e dor de ea, ca ma gandesc mereu la ea etc. si ea raspunde doar cu emoticoane":X:X:X:X

1 răspuns:
| 1mist3r explică:

laughing Deci...am o mica MARE problemalaughing Deci plac o fata, ea ma place pe mine, dar o zis ca mai place un baiat care e in clasa VII, il place de mai demult dar o zis ca incepe sa-i treaca de el, dar si el o place pe ea, si sorasa a stat cu el, si mi-o zis, ca nu va putea fi impreuna cu el deoarece a stat cu sorsa.eu sunt la 10km distanta de eapuppy dog eyes, o plac de 3 zile, si ea tot la fellaughing! am vazut'o doar odatastraight face si na...pe mess eu ii zic de toatelaughing ca mi'e dor de ea, ca ma gandesc mereu la ea etc. si ea raspunde doar cu emoticoane":X:X:X:X