| 1mist3r a întrebat:

laughing Deci...am o mica MARE problema Deci plac o fata,ea ma place pe mine, dar o zis ca mai place un baiat care e in clasa VII, il place de mai demult dar o zis ca incepe sa-i treaca de el,dar si el o place pe ea,si sorasa a stat cu el, si mi-o zis, ca nu va putea fi impreuna cu el deoarece a stat cu sorsa.eu sunt la 10km distanta de eapuppy dog eyes, o plac de 3 zile, si ea tot la fellaughing! am vazut'o doar odatastraight face si na...pe mess eu ii zic de toatelaughing ca mi'e dor de ea, ca ma gandesc mereu la ea etc. si ea raspunde doar cu emoticoane":X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

E o curva. Scuza-mi limbajul, dar nu te amagi. Daca pana acum nu a renuntat la acel baiat din moment ce v-ati recunoscut amandoi dragostea unul fata de celalalt, nu merita sa mai lupti. Chiar daca ACUM va fi cu tine si va zice bla bla bla ca l-a uitat etc, mai tarziu poate te va lasa pentru el si deci, mai bine nu te implica. Usureaza-i alegerea, si daca chiar tine la tine, te va cauta ea si iti va spune ca te iubeste, sau nu va fi cu nimeni si gata - alt semn ca te place si ca ii pare rau ca te-a pierdut! Ai mare incredere in mine, stiu ce spun din propria experienta! Funda?

1 răspuns:
| AdyP20 a răspuns:

Ma frate. Ii explici ca o placi si vreti sa fiti impreuna si daca si ea vrea la fel atunci sa treceti la treaba, dar daca nu vrea atunci sa-ti zica pentru ca "o alta fata cica si-o propus prietenia". Ceva de genul. Ma intelegi? Sa ne zici si noua ce ai rezolvat.