| anonim_4396 a întrebat:

Deci, am o nelamurire, cand o fata se uita la tine cu coada ochiului, dar nu isi mai ia privirea de la tine ce ar vrea sa insemne?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Că te admiră!
Pa, pa.

greece12
| greece12 a răspuns:

Secretul il stie toata lumea,fata te place,te studiaza,e interesata de persoana ta.
Bine ar fi,daca iti place si tie, sa-i dai ceva mai multa atentie, vei vedea ca chiar daca se va inrosi, chiar daca nu-si va gasi cuvintele, ochii ei vor exprima o bucurie totala.happy
Bafta!

| mona a răspuns:

E interesata de tine

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Inseamna ca asteapta sa faci un pas.

Mult succes!

| BSwwatch a răspuns:

Doar nu are probleme cu ochii?! Este ataras de tine, asa ca."bate fierul cat e cald"

| magazinulDepeBlog a răspuns:

Poate insemna ca este curioas, ca ii placi sau ca i-ai atras atentzia...dar este timita sau nu vrea sa te priveasca in ochii pentru ca vrea sa o abordezi tu primul.

| m2704 a răspuns:

Probabil te place. Uita-te si tu asa dupa ea vezi daca zambeste inseamna ca te place.

| gab0ru a răspuns:

Ii place de tine, este atrasa de persoana ta. daca un baiat asa la tine este gay sau sa te bata. bafta.

| AlexandruAndreea a răspuns:

Ca te place.

| Puficilika a răspuns:

Te place!

| Elenutza17 a răspuns:

Ce poate insemna?!? tu cand faci asta ce inseamna?

| Zoe96 a răspuns:

Vrea sa te observe mai bine, sa te cunoasca, dar fara sa fie indiscreta, deocamdata de obserava