| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a întrebat:

Deci...am o nelamurire de fiecare data cand ma cert cu prietenul meu o visez pe sora`sa

Prima data am visat ca a venit ea pe la mine, iar apoi am fost eu pe la ea!
Oare dc?

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Probabil ca ai o legatura telepatica cu sora lui, adica simtiti amandoua cand una dintre voi se cearta cu prietenul, si in vin ea vine la tine ca sa te consoleze, sa-ti arate ca totul va fi bine, si viceversa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca pur si simplu sunt vise...sau poate pentru ca te gandesti la el in ziua respectiva si inainte sa dormi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, poate ca atunci cand u te certi cu prietenul tau, el se duce la sora lui sa-i ceara sfaturi...banuiesc doar:d

| dulcika_3604 a răspuns:

Pai hai sa-ti spun poate iti este cumva frica de ea sau poate ca ti la ea si te intelegi bine cu ea si de asta