| D1i1m1a a întrebat:

Ma numesc Dumitru si vreau sa va antreb ceva: Azi noapte am visat ca ma sarut cu o fata dar nu e pentru prima data cand mi se antampla ca visez asa ceva. Desi visez nu pot retine fata fetei cu care ma sarut dar e tot ea. Cum credeti poate ca o fata sa se gandeasca la mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui să fi destul de limitat în gândire să crezi că asta e cauza.
Chiar dacă cineva s-ar gândi la tine, e imposibil de dovedit ştiinţific că îţi poate apărea în vis. Doar superstiţii.
Eu zic să-ţi faci o prietenă, sfat prietenesc.

| D1i1m1a explică (pentru anonim_4396):

Am 12 ani. Crezi ca nu ancerc sa caut pe cineva? As vrea eu sa antalnesc o fata dar...

3 răspunsuri:
| elen1987 a răspuns:

Roaga-te La Dumnezeu sa iti mai dea inca o data visul si sa ii vezi chipul.roaga-te din suflet sa iti indeplineasca cererea

| andreeasimilea a răspuns:

Da.Cred...