| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o problema cu care ma confrunt de mai bine de 8 ani. Am parul foarte foarte moale si blond. Din pacate orice freza mi-as face ar arata ca naiba. Daca folosesc mult gel sau fixativ mi se taseaza, iar dupa o vreme imi sta in toate partile. Daca imi las parul lung, dimineata cand ma trezesc imi sta in toate partile.

Aveti o idee ce sa fac? Ce freza sa imi fac sau altceva?

Multumesc anticipat! Cel mai bun raspuns primeste funda! Sanatate!

Răspuns Câştigător
| AlexGeo12321 a răspuns:

Încearcă ca după ce te speli pa cap să-ți usuci părul cu un feon,sau dacă nu merge, lasă-ți părul să crească mai lung, iar apoi să încerci să țil îndrepți cu placa de păr, asta ar trebui să meargă la sigur, și eu am avut aceeași problemă înainte

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te tunzi scurt si scapi de probleme!

| MG_Gabi_2002 a răspuns:

Așa sunt și eu laughing