| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o problemă.
Un baiat...imi tot dadea palme peste fund, intra cu mine in discuție, iar cand este cu prietenul sau este total diferit. Spune ca sunt mincinoasă, proasta iar el imi scrie pe mess.Ce înseamnă asta, ma place?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ala isi bate joc de tine ca de ultima proasta si tu intrebi daca te place. laughing))))) Ati ajuns sa considerati ca daca primiti palme peste fund e semn ca va place? Trist. Da, te place, in patul lui pentru o noapte.

| BlackRose03 a răspuns:

Daca te placea nu te-ar fi facut proasta si mincinoasa de fata cu prietenul lui.
Daca as fi in locul tau si tipul ala m-ar placea n-as accepta sa ma trateze astfel si l-as ignora.
Cred ca n-are cu cine sa-si omoare timpul si te gaseste pe tine sa-i tii de urat. Ignora-l.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Întodeauna băieții când sunt cu Gașca se comporta diferit, adică nu vrea ca prietenul lui sa știe ca te place, vrea sa para mare și tare. Eu sunt de părere ca te place, însă ar trebui sa i impui sa mai facă chestia asta de fata cu prietenii, dacă mai face așa nu merita sa-l mai bagi in seama. Vei vedea dacă se schimba sau nu

| Emoji417 a răspuns (pentru Mihhhhhhhh):

Pai.nu l.am mai bagat in seama si sa comportat frumos dupa.

| B3HappyN0Worry a răspuns:

Nu te place, parerea mea. Nu-i mai permite sa te atinga in modul ala. xD E doar un nesimtit fara rusine daca face asta fara ca macar sa fiti impreuna. Nu lasa pe oricine sa-si bata joc de tine cum vrea. Esti fata, ai si tu respectul tau de sine. Ce faceai cand iti dadea cate o palma peste fund? Daca zambeai procedai chiar foarte prost, merita o palma pe care s-o simta 2 saptamani. big grin Ignora-l si nu-i mai da sperante, cine stie cum se lauda acum pe la prieteni si te barfeste pe la spate. Ai grija pe viitor si nu te mai lasa atat de usor atinsa, fraieri sunt destui si nu merita sa le dai atentie. big grin Bafta!

| Emoji417 a răspuns (pentru B3HappyN0Worry):

Cand imi dadea cu palma peste fund il. ziceam la dirigu