| shax98 a întrebat:

Deci am on intrebare intrebatoare big grin stiti daca a aparut kampfer season2 ceva episoade noi sau school of the dead tot asa episoade noi cu ultimul a fost OVA (apropo ce inseamna OVA ) si sa-mi dati site'uri cu animeuri sub ro sau in cel mai rau caz eng da vreau ro animeuri gen cele de mai sus sau bleach naruto ichigo 100% miar place animeuri de dragoste putin xxx da doar putin ca in bravo girls sau in kampfer si hight shool of the dead aa de dragoste da nu drama totala cu putina comedie sau animeuri de comedie va rog duc lipsa de animeuri deja m-am uitat cam la peste 1500 episoade numai de animeuri in 4 luni

Răspuns Câştigător
| Artemis94 a răspuns:

Practic sunt mai multe intrebari o-O
1) kampfer sez 2 il gasesti pe anime-ro-sub
2)OVA sunt un fel de bonusuri ale animeurilor. Filme care poate nu au legatura cu actiunea ce are loc in anime.
3)http://www.animekage.com/
http://www.deseneanime.ro/

1 răspuns:
| RazaDeLumina a răspuns:

Ova=Original Video Animation