| Idka a întrebat:

Buna
ce faceti?
am primit o intrebare pe ask, am raspuns la ea, peste cateva minute mi s-a sters intrebarea fara sa o sterg eu o.O
si am mai primit intrebari si dupa cateva minute iar mi s-au sters cateva...
dc se intampla asta?

1 răspuns:
| paezi a răspuns:

Daca raspunsurile tale au o tenta sexuala, rasista sau de discriminare atunci raspunsurile iti sunt sterse automat de site. Daca nu e asta atunci inseamna ca ai contul spart de o persoana care le sterge dar cel mai sigur e prima varianta.