| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

Deci, am visat intr-o seara un om imbracat ciudat, barbos ce ne urmarea intr-o casa pe mine si pe verisoara mea. am citit că dacă era îmbrăcat în negru prevestește moarte, e adevărat? Ok, acum mor de frică.

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Am visat si eu ca un mos ma alerga cu o sabie, eram intr-un oras parasit gen New York, dar sunt inca in viata laughing
Sunt si site-uri care explica visele da nu cred ca ele prevestesc cu adevarat ceva.

| ruxyycriss44 a răspuns:

Nup, happy nu e adevarat happy visele sunt ceva imaginar creat de subconstient happy ele sunt lucruri care sunt putin probabil sa se intample, de aceea se zice ca nu e bine sa iti visezi nunta happy. Sper ca te-am ajutat.