| BLUEishot a întrebat:

Deci, as aprecia mult daca m-ati putea ajuta deja am ramas in pana de idei. Vreau sa ii fac iubitului meu un codou de 1 an de relatie dar scrisori, motive pentru care il iubesc si tot felul de lucruri le-am facut, as fii vrut ceva cu 12 plicuri si in fiecare cate ceva, ma puteti ajuta? Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| ankadella a răspuns:

Buna! Exact acelasi lucru l-a facut si o prietena de a mea pentru relatia cu iubitul ei. Deoarece ati facut un an, ar fi dragut sa fie 12 biletele/scrisori. Pe fiecare biletel sa fie scris ceea ce iubesti tu la el. Poti incepe primul biletel cu ceva in genul:" Te iubesc pentru ca zambetul tau este cel mai frumos tablou" sau. habar n-am. chestii pe care le simti pentru el. Crede-ma, o sa se emotioneeeeeze!

| BLUEishot explică (pentru ankadella):

De Valentine's day i-am facut o cutie cu 100 de motive pentru care il iubesc si asta ar semana putin cu acel cadou dar multumesc oricum :*

| ankadella a răspuns (pentru BLUEishot):

Foarte frumos si foarte. romantic! Cu placere! :*

| BiuL a răspuns:

Eu zic sa iei un borcan clasic, transparent si foite mici pe care le rulezi. Scrii pe ele motive pentru care il iubesti sau amintiri, le faci sul si le bagi in borcan. Eventual il legi cu panglica. De fiecare data cand ii se face dor de tine sau are o zi proasta scoate si citeste un biletel de acolo.