| Ancutssssa199712 a întrebat:

Deci.Buna TPU am o problema. Ajutati-ma va rog.
Pe 16 iulie mi-a venit menstruatia, iar pe 20 mi-a trecut.
As vrea sa stau daca pot sta linistita pe data de 15 august deoarece plec in Delta si voi face plaja!
Exista vreo posibilitate sa imi vina chiar in acea perioadA?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Daca de obicei e regulata, mergi la sigur.
Daca nu e regulata, ia-ti ceva stoc la tine happy

| poxiipox a răspuns:

Da exista aceasta posibilitate. Este posibil sa iti vina chiar si mai devreme insa nimeni nu poate sti asta dinainte. In concluzie, trebuie sa-ti iei masuri de siguranta daca se va intampla asta, oricum mai ai timp sa te duci la plaja, nu doar in data aceea.winking