| Amphetamine98 a întrebat:

Deci Cum sa va zic...Am fost impreuna cu un baiat de 1 an si cateva luni. apoi ne-am certat dintr`o prostie si ne-am despartit de cateva zile.eu m`am intalnit cu el si am vorbit despre relatia noastra.si el a zis ca Ma iubeste Dar nu mai vrea sa ne impacamstraight face cum vine asta?straight face cum poate sa zica ca ma iubeste daca el nu mai vrea sa ne impacam? in fine eu i-am zis ca bine. iar aseara ne-am intalnit intamplator amandoi.si eu am un prieten care e coleg cu el de liceu.si el imi spune totul.si aseara mi-a zis ca baiatu` asta cu care am fost eu ma iubeste si se mai gandeste daca se impaca cu mine.eu nu stiu ce sa mai credstraight face ori are chef de glume. ori e nebun. odata imi zice ca nu ne mai impacam odata ca se mai gandestestraight face chiar nu-l intelegstraight face va rog da`ti`mi niste sfaturi. dau funda pentru cele mai bune...multumesc:*:*

Răspuns Câştigător
| raluca1111 a răspuns:

Tu stai linistita
incearca sa vorbesti mai des cu el si sa i spui cu adevarat ce simti
Intalneste te cu el si incearca sa i aduci amintede toate lucrurile frumoase pe care le ati petrecut impreuna
Asta sigur o sa i trezeasca amintiri si lui.o sa si dea seama cat de mult te iubeste si sigur o sa ti spuna ca vrea sa va impacati
Aasa este in dragoste te certi.dar impacarea e mereu dulce
Ce pot sa ti mai zis. incearca sa te intalnesti mai des cu el si sa ti exprimi afectiunea fata de el
:*
Bafta big hug sa mi zici si mie daca v-ati impacat :*

3 răspunsuri:
| paco_8719 a răspuns:

Daca vrei sa te impaci cu el,fa thu prima pasul, pentru ca el asta asteapta, acum orgoliul lui este pe primul locbig grin

| Amphetamine98 explică:

@raluca1111 Am vorbit cu el de multe ori si din faptele si gesturile lui se vedea ca tine la mine si alte chestii.ma tinea in bratze.cand m`a dus acasa ma tinea de mana.a incercat sa ma sarute mai multe semne.dar pe mine ma tine in suspans chestia asta si nu stiu ce sa fac.

| Izabela_2730 a răspuns:

Pai.e nehotarat. daca te iubeste cu adevarat ar trebui sa va impacati...incearca sa mai vorbesti cu el si incearca sa afli daca mai vrea o relatie cu tine.kiss