| Tot.Eu a întrebat:

Deci.de ceva nopti tot visez baieti pe care pur si simplu` nu'i cunosc. pur si simplu nu i'am vazut pana acum.si ma visez ca avand relatii cu ei.
Oare ce ar putea insemna?
Nu prea cred in visuri.
Dar mi se pare absurt sa visez baieti pe care nu'i cunosc.
WTF.
Cine stie? :d

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Aceste visuri au loc pentru ca tu vrei sa gasesti baiatul ideal pentru tine dar esti confuza. Creierul tau vrea sa dea imaginea baiatului ideal si tot cauta prin mintea ta imagini cu baieti. Fie ca sunt inventate sau gasite printr-un raft uitat de tine motivul e simplu. Cauti baiatul perfect, simti ca ai nevoie de un baiat in viata ta.

| Bacemi a răspuns:

Inseamna ca nu esti multumita de actualul prieten. Probabil pentru ca nu e tocmai barbatul perfect. Dar asa ceva nici nu exista. Cum nu exista nici femeia perfecta. Probabil visele astea sunt ori din cauza unor deficiente in relatie ori datorita faptului ca tu il iubesti prea mult si crezi ca nu o sa il inseli niciodata ( si astfel mintea iti joaca feste ).

| User a răspuns:

Gaseste-ti un prieten cat mai repede ca nu-i a buna.

mira
| mira a răspuns:

De fapt tu iti cauti viitorul.

| Alex_7297 a răspuns:

@darklady WTF=what the fu*ca...

| Tot.Eu explică:

Problema e ca am prieten.sad

| another_emo_girl a răspuns:

Probabil, in curand, vor aparea si ei in viata ta.si am si eu o intrebare... ce inseamna WTF?