| FlooD a întrebat:

Deci de vreo 2 ani mi-au aparut multe cosuri pe toata fata acum am niste urme lasate cred de cosuri in piele si sunt negre si nu stiu cum sa scap de ele sau daca se scapa de ele si a 2 intrebare cum pot scapa de cosurile de sub piele?(niste chesti ca niste munti sub piele si nu pot fi stoarse)

1 răspuns:
| alina6344 a răspuns:

Sfatul meu este sa te duci la un tratament la cosmetica si sa ceri sfaturi cosmeticienei`happy aveam aceeasi problema si s`a rezolvat... Succes`!