| emma6312 a întrebat:

Deci de vreo 2 zile a inceput sa ma doara in partea dreapta jos.Am inteles ca acolo este apendicita, dar daca ai apendicita trebuie sa vomiti dar eu nu vomit.Si sunt putin racita cred ca am rosu in gat iar atunci cand tusesc ma doare acolo unde este apendicita.Eu nu sunt operata de apendicita...deci ce poate >fi/?

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Du-te si vb cu asistenta de la scoala... Vb cu parintii! Chear asa incuiati sunteti la minte! Nu te supara dar e cam stupida intrebarea ta... Infine se poate sa ai si apendicita 60% dar si racit si sa fi lovit acolo, si cand tusesti se incordeaza muschii si te doare. Tiam zis vb cu parintii/asistena de la scoala, profa de biologie ca sunt aproape doctori profii de biologie!

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Este sigur apendicita.