| AlexaCassandra a întrebat:

Deci, e pagina "Junimea" pe fb (o știți toți laughing ), cum pot "deveni membră" sau să pot să postez acolo?

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Trebuie sa te invite cineva in grup, iar un admin sa accepte invitatia.Trebuie sa ai minim 16 ani.

| Madesz a răspuns:

Vai de capu' meu.,, Membră"? laughing Se zice admin/admina. laughing Plus ca nu e așa ușor să fii admina, drăguță. Mai bine scrie-le mesaj cu ideile tale de meme-uri, iar adminii, dacă vor îți iau poza și o postează. Rămâi la locul tău...

| aXy99 a răspuns (pentru Madesz):

Cred ca a zis bine. Pentru a posta ceva trebuie sa fii MEMBRU, nu ADMIN.

| Yinsho01 a răspuns (pentru Madesz):

Parca ziceai ca ai 13 ani. Ce cauti pe Junimea?

| Madesz a răspuns:

Alo, pe pagină nu există membri, ci admini. Ea nu vorbea de grupuri, ca dacă zicea de grupuri era cu totul altceva. A zis pur și simplu pagină, iar pe pagină doar administratorul te poate pune admin...

| AlexaCassandra explică:

Așa, ai raspuns, merși frumos, nu eram interesată și de criticile tale jalnice, "drăguță ", wtf, ce vorbe ai în tine laughing))))))))))

| Moldovan_Călin_1988 a răspuns:

Salut. Prima data intri in academie si de acolo te adauga adminii in grupul mare daca ai o postare buna: https://www.facebook.com/groups/junimisti/

A doua varianta e sa cunosti pe cineva care e deja in grup(nu in multele grupuri false cu acelasi nume) si sa il rogi sa te adauge.