| Georgii53 a întrebat:

Deci, este un baiat de care imi place de vreo luna`. Noi ne intelegem super bine, de fapt ne intelegeam, el e cam fustagiu, dar imi da de inteles ca ma place, prin faptul ca inainte ma lua in brate, tremura cand vorbeam cu el si colegii lui imi spuneau ca ma place.Acu` 2 saptamani am auvt un iubit, nu el, unu teo`batting eyelashessi el s`a suparat pe mine nu mai vorbea cu mine, era gelos. Duminica, iubita lui, m`a luat intentionat cu ei 2 in oras, sa`mi fac in ciuda, eu am mers nu am avut nici un stres`. Tot in seara aia m`am combinat cu altu.Cand am vrut sa ma duc acas`(era zilele orasului la noi)baiatu respectiv era cu prietenii pe scarii la strand`. M`am duc si eu, si dintr`o data m`a apucat plansu.Prietenii lui au venit la mine m`au intrebat ce am si chestii, apoi a venit el si cu iubitu` meu. Iubitu meu m`a luat in brate, si el i`a zis imediat sa ia mana de pe mine.Atunci m`a luat el de gat, si m`a intrebat daca plang pentru el, iar eu i-am zis ca da, si el mi-a zis ca bine, daca vrei eu ma despart de iubita mea pentru tine. A trecut seara aia si chestii si dimineata a zis ca nu avea de gand sa se desparta de aia`. Acu`, de cateva zile tot pune la status dnd si chestii, iar eu cand il intreb ce are, zice hai lasa-ma du-te la iubitu tau`.straight faceIar aseara a avut la status "Va iubesc pe toata:X:XIn afara de G...", adica eu.Eu i-am zis ca nu`i nevoie sa ma iubeasc si chestii, si i-am spus tot ce aveam de spus, ca el e gelos si chestii`. Si apoi cand s`a dus sa se culce a trimis mass cu "Noapte buna all.va pup Madalina`[o amica de a lui], Daiana[gagica` lui] si G...[adica eu]. Eu nu stiu ce sa mai fac, si imi e greu sa ma despart si de iubitu meu actula, fiindca el ma iubeste enorm`. Va rog ajutati-ma`:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| l0kel0ke a răspuns:

El daca te placea enorm nu avea o gagica si tu trebuia sa procedezi altfel nu sa te combini cu altul ca pe el asta la suparat si de aia a pus la status "Va iubesc pe toata in afara de G..."
Oricum el te place pentru ca a dat mass "Noapte buna all va pup Madalina Daiana si G..." El a vrut sa iti arate ca are sentimente pentru tine si ca i s-a aprins o flacara in inima lui si poate a vrut sa stie daca si tu ai sentimentul reciproc.Intreaba-l ce sentiment are pentru tine si daca spune de dragoste de iubire spui ca ai acelasi sentiment pentru el sau sentiment reciproc. BAFTA

| Bridgit a răspuns:

Pai inainte sa te desparti de iubitul tau actua vezi daca te place mult si din cate am inteles eu din ce ai scris sus el te place enorm de mult si incearca sa te faca geloasa.