| papushikadulcee a întrebat:

Deci:eu am avut un iubit,ne-am despartit, el s-a rugat de mine sa ne ipacam si eu nu am vrut.el acum este cu o alta fata, nu suportam sa ii vad impreuna si l-am sunat de mai multe ori si i-am spus ca il iubesc iar el mi-a spus ca are iubita.a doua zi mi-a dat mesaj iubita lui : "u nu te-ai saturat sa te faci de ras in fata noastra? nu vezi k e cu mine si nu ne desparti?"eu il stiam altfel...cve sa mai faaccc? nu suport sa ii vad impreunaa.il iubesc. dati-mi un sfat plzz rapidddd. fundita

3 răspunsuri:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut!
Inteleg ca situatia e destul de naspa pentru tine, dar el a vrut sa va impacati iar tu ai refuzat. Ar fii nepotrivit sa incerci sa-i desparti. Macar daca el inca te-ar fi placut. Ai facut o greseala prosteasca pe care imi dau seama cat de mult o regreti acum. Oricat de nesuferita e prietena lui actuala, tot nu e bine sa intervii in relatia lor. Trebuie sa rabzi si sa uiti de ei, poate cel mai simplu mod de a face asta ar fi sa gasesti un baiat dragut, care te va face sa-l uiti pe fostul tau iubit. Daca vei face asta ai totusi grija sa nu-l ranesti pe acel baiat in caz ca cei doi se despart.

| alabalaportocalala a răspuns:

Lasa-l in pacewinkingincearca sa te impaci cu ideea ca l-ai pierdut.gaseste si tu pe altcineva cu care sa fi fericita, sa te faca sa uiti de el.nu incerca sa te mai bagi peste ei mai rau o sa-ti faci si tie si lor.
mult norocwinkingbig grin

| Alex10Roxy a răspuns:

Eu cred ca nu merita sa te mai gandesti la el! Incearca sa il urasti nu sa il iubesti din moment ce e cu o alta fata!