| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu am cOnt aici dar nu ma lasa sa ma loghezstraight face. dar tot pun intrebarealaughing. Am 13 ani si unui baiat ii place de mine dar eu nu vreau sa ma bag cu el pentru ca nu stiu sa ma sarutstraight face...Stiu.e o intrebare stupidaoh go on. Ce pot face?sad

2 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa incerci cu o fata... cine stie ce sentimente ai dupa aialaughing. Z-i baiatului ca vrei sa fiti impreuna si sigur daca e mai indrznet si daca vede ca tu nu il saruti, cred ca te ia el pe neasteptate.succeshee hee

| Powie a răspuns:

Incearca mai intai cu prietena ta cea mai buna, sau cu un tip de incredere caruia ii poti explica situatia...mai bine incerci prima data cu o fata pentru ca un baiat poate sa comenteze...Mult Noroc!