| Nutzjj a întrebat:

Deci, eu am o prietena(care o suspectez de fake) la care vine mereu sorsa(mai mare).
să vă faceți o idee, prietena mea are 11 ani si sorsa 23.
cand vine, imi spune să nu-i dau mesaj, că cică o verifica.
câteodată ma mai uit si eu si e conectata, vorbind cu altcineva.
spre exemplu acum 10 minute, am intrebat-o dacă îi pot da mesaj si ea a zis nu.
după am intrat pe roblox, si se juca cu o altă prietenă(cred că asta la care vine sorsa e cam lgbt si o place pe aia cu care se juca).
bun si logic că ea dacă nu poate primi mesaje nici nu poate vorbi la telefon.
si logic, nu prea poți să te joci cu cineva roblox fără apel.
deci si ea imi spune aproape in fiecare zi că vine sorsa, dar mereu e conectata cand e conectată si altă prietenă.
ps: eu injur și na(mereu cand vb cu ea).
intrebarea este dacă credeți că n-are chef să vorbească cu mine si spune asa că să scape de mine dar nu incheie prietenia că sa o ajut la nevoie?
adica întrebarea finala este dacă credeți că mă foloseste.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cine stie daca te foloseste si cu ce.
totusi am o regula generala pentru tine, daca o persoana te face sa te indoiesti de ea, atunci nu merita prietenia ta!

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o importanta, ca doar sunteti fetite de 10-11 anisori!

| dullcat a răspuns:

Buna.Poate pur si simplu nu ii mai place sa petreaca timp cu tine? Nu e placut sa stai pe langa cineva care injura, parerea mea. Daca ai dubii in privinta ei oare nu mai bine incerci sa iti gasesti alta prietena mai sincera? Adica, se poate totusi sa iti explice pe fata cum e treaba, in mod civilizat, fata drama, asadar chiar nu este nevoie sa arunce cu minciuni mai mult sau mai putin gogonate.Nu putem sti, poate prin absurd chiar are o sora care o verifica dar ea abuzeaza de aceasta scuze ca nu vorbeasca mereu online numai cu tine? Ramane de vazut.