| Nutzjj a întrebat:

M-am saturat de prietena mea Cati.
Mereu imi cere cum să faca temele si ma enervează.
Efectiv ieri am întrebat-o daca poate vorbi, si a dat seen, din discuție in discuție am intrebat-o iar, iar ea a spus:
Mi-ai spus că poți vorbi, mi-ai spus iar, nu nu pot vorbi.
Iar azi i-am trimis o poza a văzut-o si a dat seen, era conectata de 50 min la fel si o altă prietenă fake si vorbeau, iar eu am intrebat-o de ce a dat seen si ea a spus fac teme la mate, iar eu ieri vorbeam cu ea in timp ce faceam același lucru și i-am reproșat asta iar ea cică:
Lasă-mă, fac teme.
Iar apoi i-am zis fă teme, și am blocat-o.
Plus că eu cred că ea e lesbiană pentru că prietena aia fake cu care vorbea mereu spune, ce par frumos are, că e cea mai frumoasa din școală, și că o plac toți băieții, si vorbeste numai despre ea.
Credeți ca Cati este o prietenă profitoarea si fake?
Sau eu sunt de vina?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

"Mereu imi cere cum să faca temele si ma enervează."

din cele ce ai dezvoltat mai sus si partea care am citat-o, da reiese ca este o colaga care se foloseste e tine mai mult

"Plus că eu cred că ea e lesbiană pentru că prietena aia fake cu care vorbea mereu spune, ce par frumos are, că e cea mai frumoasa din școală, și că o plac toți băieții, si vorbeste numai despre ea."

ai tras niste concluzii gresite, nu trebuie neaparat ca cineva sa fie lesbiana doar ca arata bine, si alte fete o complimenteaza!

pe mine m-ai cucerit cu faptul ca esti fana lui jassmina, incet incet cand ai sa mai cresti ai sa intelegi cine este de admirat si cine nu pe TPU;)
https://www.tpu.ro/......uzz-house/

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Câți ani ai, tinere nou-născut?

| Nutzjj explică (pentru darrio2007):

Am 11...

| darrio2007 a răspuns (pentru Nutzjj):

Nu ai ce căuta aici la 11 ani. Ai mintit cand ti-ai facut contul.

| Simpatic a răspuns:

Multumesc tânăro pentru funda! te mai asteptam si cu alte mici probleme adolescentine (sa le numesc asa) care ne plac atat de mult sa le citim

| MihaiMB a răspuns:

E clar că pe ea prezența ta o deranjează, fie ești prea sufocant și o bombardezi cu mesaje și o poate irita. În cazul în care ea este profitoare, atunci... de ce mai stai să te mai întrebi de ce nu te bagă în seamă, nu mai bine te îndrepți către persoane care te acceptă indiferent de situație? Ce treabă ai tu dacă ea este lesbiancă? Este corpul ei și face ce vrea cu el, dacă nu îți convine cum am spus mai bine și concentrează-te către alte persoane.

| Nutzjj explică (pentru MihaiMB):

Nu am bombardat-o cu mesaje i-am trimis o poză.
Da o dracu de proasta

| MihaiMB a răspuns (pentru Nutzjj):

Ce e atitudinea asta? Tu așa crezi că ea va fi vorbi cu tine, dacă așa tratezi lucrurile? Dacă îî vei spune și ei asta, fi sigur că ea nu vrea să vorbească cu tine. Ți-am spus mai bine îndreaptă-ți atenția către alte persoane, dacă vezi că ea nu te bagă în seamă. Nu are nimeni obligația să stea de vorbă cu tine când ai tu chef.

| Nutzjj explică (pentru MihaiMB):

Mda... ești si tu lgbtq de ii ti partea?

| darrio2007 a răspuns (pentru MihaiMB):

Are 11 ani. De unde sa stie cum sa vorbeasca cu o fată!

| MihaiMB a răspuns (pentru Nutzjj):

Dacă aș fi care ar fi problema? Nu poți să dictezi tu ce face fiecare persoană cu corpul ei, te deranjeză? Foarte bine, cum am spus, du-te la alte persoane care te acceptă așa cum ești. Ai problemă cu persoanele de genul din ce văd, deja este un redflag.

| MihaiMB a răspuns (pentru darrio2007):

Ia citește mai bine ce scrie și îți dai seama care este faza.