| LoveSelena a întrebat:

Deci eu si prietena mea nu stim ce sa ne jucam niciodata.Eu am 10 ani si ea are 13 si mai este sora la cea de 13 ani mai mica de 7 ani.Imi puteti spune niste idei de jocuri.Plz.
P. S. Cea de 13 nu are iubit

2 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Hey, imi pare rau sa ti-o spun, dar nu este ca nu stiti ce sa va jucati, prietena ta de 13 nu vrea sa se joace cu voi si e ceva normal pentru. ca are o anumita varsta in care ar vrea sa fie vazuta cu fete de varsta ei, nu sa ii se puna anumite porecle pentru ca se joaca cu voi... deci incercati toate 3 sa va faceti prietene de varsta voastra pentru a va intelege, fiindca daca aya de 13 ar avea o problema cu iubitul si vrea sa vb cu cea mai buna prietena, nu este normal sa mearga la una de 7 sau de 10, pentru ca trebuia sa perceapa lumea la fel ca ea sad

deci sorry

| CandyTetris a răspuns:

Nu cred ca cea de 13 nu vrea sa se joace cu voi, eu la 13 ani aveam prieten si tot reuseam sa-mi fac timp sa ma joc cu frati-meu si cu verisorii.Niciodata nu esti prea mare ca sa te joci.Eu la 17 ani si inca ma joc ascunsa cu verisorii cand trec pe la ei.happy
Puteti juca mai multe chestii: sa vina, sa vina la minge,cati pasi imi dai?, ascunsa,ratele si vanatorii,mata-n foc(magarusul),prinsa(pe culori,sau litere,sau orice ca sa aiba si cea mai mica o sansa sa castige),sticluta cu otrava; daca nu vreti sa fugiti puteti juca fazan,carti sau tomapan sau jocuri pe tabla(nu te supara frate,monopoly,table sah),puteti sa faceti chestii din plastilina,sa va faceti portretele, sa faceti puzzleuri impreuna(asta fac eu cu colega-mea cand ne e prea lene sa facem altcevahappy ), puteti canta alaturi de youtube.sau puteti inventa voi jocurihappy. Hope I helped.happy