| Andreivladcarnatu22 a întrebat:

Deci, ieri am sustinul Evaluarea Nationala la Limba si Literatura romana. Dar. am o problema. Am subliniat titlul unei compuneri. Credeti ca e posibil sa fie considerat semn? Sunt foarte speriat. Daca ati facut si voi asa, spuneti-mi ce s-a intamplat va rog!

Răspuns Câştigător
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Linisteste-te! Adevaratele semne sunt mai mult decat sublinieri de titlu! In plus, daca e semn, poate primesti cateva zeci de sutimi in plus! In niciun caz n-o sa fii eliminat! Bafta in continuare!

| Andreivladcarnatu22 explică (pentru Kis_Iuliana_1983):

Mersi mult! Eram super sperat. Sper sa nu fac o tampenie de genu' si la mate big grin

3 răspunsuri:
| ToppBanana a răspuns:

Am dat azi evaluarea la romana si am subliniat si eu cand am scris "SUBIECTUL I"... Ce ti s-a intamplat?

| Andreivladcarnatu22 explică (pentru ToppBanana):

Nu mi s-a intamplat nimic. am luat 8.75 laughing