| BadFire a întrebat:

Deci,imi place de o fata,eu sunt din Bucuresti si ea sta putin mai departe,faza e ca eu am o verisoara in oras cu ea si din cate stiu au fost si la aceeasi scoala,in fine,am fost in vacanta de vara pe la varmea si am vazut-o pe fata,si atunci m-am indragostit de ea,si m-am gandit,fiind mai timid din fire,sa ii trimit biletele,o perioada i-am pus in posta,apoi i-am trimis prin verisoara mea.A vorbit verisoara mea cu ea, prima data ii cerea detalii, dar a 2 a oara cand a vorbit si a vrut sa-i dea id meu,si a zis ca nu vrea sa vorbeasca cu mine,dar eu nu vreau totusi sa renunt, probabil crede ca sunt mai mic ca ea si chestii de-astea. Vreau sa-i scriu o scrisoare, ce as putea scrie in ea?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand o fata nu doreste sa vorbeascu cu tine, inseamna ca nu te place. Trebuie sa inveti sa respecti o fata, chiar daca ea nu te place. Asadar, fii cuminte si lasa fata-n pace.

| stefaniapynk a răspuns:

Ete da paoate te place si nu vrea sa recunoasca