| Danbooo a întrebat:

Deci.Imi place de un baiat din clasa de la mine...in pauze mereu vorbim, in banca st in spatele meu, iar de obicei sta cu mine.In pauze ma chinuie, ma pisca la coaste, el mai mult pune mana la talie.Azi o prieten de'a mea l-a intrebat pe cine place si a jurat ca pe nimeni. apoi a zis ca crede ca eu il plac. da el niciodata nu spune pe n place. Da in pauze sta cu mine, mai glumeste, mereu incearca sa ma faca sa rad, apoi la mate, eu fiind printre primii, el spune ca nu stiu nimic. da el mai sta cu alte fete, dar doar sa l intrebe cate ceva. dar cu mine sta mereu.deci...ma place sau nu? care sunt semnele ca te place un baiat? funitsa pentru raspunusl cel mai bun :*

9 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai in primul rand cati ani ai?
In al doilea rand, nu, nu-i spune ca-l placi, te incearca.
In al treilea rand, nu stiu ce sa spun, cred ca vrea sa fiti numai priteni, dar orice poate schimba asta.Numai de tine depinde.
Deci, sper ca te-am putut ajuta si spor la treaba!

| QuadruplePersonality a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il intrebi tu, tie cu siguranta iti va zice altceva decat ce i-a spus prietenei tale.

Si eram chiar convinsa sa iti mai zic ceva, dar ai "stricat'o" la sfarsit straight face

| EllaGirl97 a răspuns:

Eu una cred ca te place pentru ca te cicale mereu. Si nu cred ca ar sta in banca cu orice fata

| AngoOra a răspuns:

Baietii astia... ce sa ne mai facem cu ei? big grin
stiu cum e draga mea, si colegii mei sunt plini de mistere din astea si niciodata nu stiu ce gandesc cand se poarta asa cum ai zis si tu big grin
acuma...depinde daca te place, depinde de el, de cum se comporta in general cu celelalte fete, daca se comporta mai frum cu tine probabil te place dar nu e sigur sad
rasp exact eu nu am de unde sa-l stiu...nici in cazul colegilor mei, nici in cazul colegului tau(diferenta e ca eu nu il plac pe niciunul din colegii mei, si nu prea imi pasa de parerea lor, fata de tinebig grin)

| AngoOra a răspuns:

Daca nu il pui pe vreun coleg sau vreo colega sa-l intrebe, va ramane un mister big grin
daca vrei si daca ai destul curaj il poti intreba chiar tu, asta e alegerea ta :X

| Sperietoarea a răspuns:

Astea sunt.

| Meryem027 a răspuns:

Da, te place. Unii baieti sunt mai orgoliosi si depinde si de varsta voastra. Daca aveti o varsta mai frageda sa zic asa, cu siguranta te place! Si daca si tu il placi, treaba e buna. Numai bine!

| aleeB a răspuns:

Buna. Si eu am un coleg care s-a mutat mai intai in spatele meu, apoi am ajuns sa stam amandoi in banca. In fiecare ora ma chinuie, ma gadila, si mereu ma necajejte si spune ca el e mai bun ca mine si ca nu stiu nimic si chestii din astea (desi eu sunt printre cei mai buni din clasa iar pe el au pica toti profesorii si vor sa-l lase). Daca il intreaba cineva daca ma place sau daca place ceva mereu neaga, si mereu spune ca nu i-a placut de nici-o fata cu adevarat. Toata lumea spune ca este un afemeiat si ca nu ii place decat sa-si bata joc de fete, dar cu mine se comporta cu totul diferit fata de cum se poarta cu celelalte fete. Nu ma injura decat in gluma, mereu afce glume cu mine, daca vede ca ma supar pe el isi cere scuze de 100 de ori pana il iert, si mereu se baga aunci cand alt baiat se da la mine. Eu una, cred ca te place, altfel nu si-ar petrece atat de mult timp cu tine, nu ar glumi asa mult, nu te-ar ciupi si nu te-ar tine de talie. Incearca cand sunteti doar voi 2 sa il tragi de limba poate afli daca te place sau nu. Succes :*.

| lore_5135 a răspuns:

Daca sta cu tine, vorbeste glumeste nu inseamna neaprat ca te place.
dar este posibil cel mai bine ar fi sa il inviti intr-o zi la un suc si sa il intrebi daca te place sau nu...si asa o sa te convingi:p
baftatongue