| Criiiiiiiis a întrebat:

Deci in ultima vreme respir greu si imi este foarte cald.
Ce credeti ce am? Din ce cauza?
Funda.
P. s : Scuza'ti categoria.

Răspuns Câştigător
| BadCliché a răspuns:

Probabil ca esti dezihdratata happy
Daca consumi multe lichide[de preferabil apa sau apa minerala, deoarece sucul dezhidrateaza si mai tare] ajuta organismul sa transpire si ti se regleaza temperatura corpului si nu o sa iti mai fie asa cald. La faza cu respiratul greu probabil tot de la dezhidratare dar si de la lipsa de miscare. Incearca sa alergi si sa faci un pic de fitness si o sa te ajute. Bafta :*

4 răspunsuri:
| BadCliché a răspuns:

Probabil ca esti dezihdratata happy
Daca consumi multe lichide[de preferabil apa sau apa minerala, deoarece sucul dezhidrateaza si mai tare] ajuta organismul sa transpire si ti se regleaza temperatura corpului si nu o sa iti mai fie asa cald. La faza cu respiratul greu probabil tot de la dezhidratare dar si de la lipsa de miscare. Incearca sa alergi si sa faci un pic de fitness si o sa te ajute. Noroc happy

| Lucinca a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun pot exista mai multe motive.
de exemplu unei prietene dele mele respira greu si s-a dovedit ca avea apendicita acuta
si iti este foarte cald poate pentru ca esti mai bine impacat cu frigul si temperaturile normale tie ti se par caniculare. altceva nu-mi vine in minte acum // dar nu cred ca trebuie sa-ti faci griji din cauza ca iti este cald.

daca respiri greu mai bine du-te la doctor si fa un control sa nu patesti ca prietena mea.cel putin ea a juns la timp la spital

| Kissy123 a răspuns:

Pai daca respiri greu de cand a venit caldura poate pentru ca nu prea bei apa.sau lichide
se recomanda fructelewinking

si daca e mai inainte de anotimpurile astea calde cred ca ai putea avea ceva la plamni.sau nu stiu nu sunt doctorhee hee

dar ii poti anunta pe parintii tai si te duc la medic si se va rezolva sa nu iti fie frica

aaaa

sau poate ai polipihee hee

| 1234567_7921 a răspuns:

Esti racita! Nu ca ai baut apa rece.sau ca te-ai batut cu apa doar ca e de la.schimbarea brusca de temperatura de afara.si mie mi s-a intamplat saptamana asta...dar nu-ti fa probleme o sa treaca repede.
Funda?big grin