| Buii a întrebat:

Deci mi-am cumparat ieri de la magazin de la mine din oras, o tigara electronica E-Health, si azi am schimbat cartusul pana mea, totul bine si frumos, dar cand trageam din tigara, iesea si lichid din ala si e najpa. Am zis, bha poate am facut ceva la cartush pana mea. Am pus altu, si la asta la fel face, stici ce ar avea? Cand am pus cartusul, am invartit happy cand il fixam.

Cine ma poate ajuta funda, + voturi

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa se fi stricat bateria si sa nu dea curent. S-au rezistenta dintre baterie si cartus, cea care da caldura. Mi mi s-a ars bateria dar eu am luat de la o firma cu garantie si mi-a trimis alta pe loc.

Răspuns utilizator avertizat