| vlad_6655 a întrebat:

Deci...
O iubesc...
Avem amandoi 14 ani
Pe mess sau singuri suntem destul de apropiati
Dar in prezenta prietenilor parca sunt baiatul invizibil
Ori vreau eu prea multa atentie
Ori nu stiu ce...
Ce sa fac? Sa incerc sa mi-o scot din minte...sau sa imi pastrez sentimentele poate poate isi da seama ce simt cu adevarat pentru ea?

Răspuns Câştigător
| NoName_3557 a răspuns:

Ar putea avea o problema sa fie vazuta cu tine ca unii prieteni sau colegi de clasa fac misto de chestiile de genu asta (pentru ca sunt gelosi happy ) Sau poate ca te misti prea repede. Daca vrei sa stii mai concret ce sa intampla ar fi mai bine sa vb cu ea...

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca reactioneaza asa cu tine de fata cu amicii atunci nu te iubeste deloc. Mai bine o lasi ca nu are rost sa te chinui dupa ea.