| Roxana_9637 a întrebat:

Deci o prietena de-a mea rugat sa o ajut cu un baiat ca sa il cucereasca. M-a rugat sa vorbesc cu el, in fine, nu asta conteaza, acum cateva zile am vorbit cu el si sincer mi-a zis ca nu ii place de prietena mea. Eu atunci am simtit ca il plac, dar acest baiat a fost iubitul unei alte prietene si totodata nu as vrea sa mi-o punin cap. Cum as putea face sa il cuceresc(pentru ca vreau sa fiu alaturi de mine) tinand cont ca el nu prea ma stie si nu cred ca simte ceva pentru mine inca?

1 răspuns:
| tocoal a răspuns:

Pai, foarte simplu.intri in discutie cu el si-l cunostihee hee. chiar daca el te stie poate din vedere.happyincearca. poate-ti iese cevahappy...trebuie sa vada ca te intereseaza persoana lui happy