| byutzatha a întrebat:

Deci pls ajutati-macrying fratele meu mai mic a umblat pe laptopu meu si nu stiu ce a facut zi nu mai pot sa deschid de exemplu google ca amu nu imi mai apare icoanele imi apare la toate programele internet explorer si nu stiu cum sa fac sa imi apara inapoi icoanele lor la orice program imi apare internet explorer si nu ma lasa sa intru pe elecrying pls cine imi spune cum sa fac inapoi sa meara

2 răspunsuri:
| ღAncaღ a răspuns:

Pai.dc nu schimb icoanele? poate isi revine cum ar fi click dreapta>proprieties>cutomize>change incon> si acolo ai incoana potrivita acelui program, daca nu este asa, atunci nu stiu ce ar putea sa aiba altceva straight face Oricum Baftawinking kiss!

| ZooM a răspuns:

Da add id fulgerila100_vlad sa incerc sa te ajut