| dan123456 a întrebat:

am si eu o problema deci cand deschid pe si intru pe google chrome imi apare un motor de cautare terraim si cand modific acolo si dau pe google si reintru imi apare google. dar cand dau iar restart la pc imi apare iar terraim. cum pot scapa de acesta motor de cautare. va rog ajutati-ma! am reinstalat si google chrome si tot asa face. am umblat si la internet explorer si tot asa imi apare la google chrome. scuzati categoria daca am gresit!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Invatati sa instalati programe, ca sa nu va mai umpleti de toolbaruri si motoare de cautare fake!
http://www.epasystems.ro/bitdefender-adware-removal-tool/

| wizzkid a răspuns:

Poti scoate asta din setari, depinde de unde e introdus motorul de cautare, setarile internetului, sau din control panel, nu mai reinstala ca e tot aia

| wizzkid a răspuns:

Mergi la setari, home page, si setezi acolo ce pagina vrei tu sa se deschida prima