| Shake a întrebat:

Deci, prietenul cel mai bun al iubitului meu are o prietena, si azi am aflat ca il inseala...Plz ajutati`ma.saii zic iubitului meu sa ii spuna prietenului?
Nu stiu ce sa fac HELP!

3 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Dai pace...nu e viata ta.Nu te baga, dupa aia o sa spuna ca tu cauti sa le bagi bete in roate.Fiecare cu oalele lui...Mai bine stai si lasa ca odata tot o sa afle.

| Giulia_7179 a răspuns:

De ce sa mai stea daca se inseala pierdere de timp tongue Tie ti-ar placea sa nu stii?

| Calynyc a răspuns:

Parerea mea ...nu te baga,,, lasa-i sa se descurce singurithinking poate nici nu e adevaratthinking