| paulsar28 a întrebat:

Am un prieten care a fost in tabara cu scoala. In tipul noptii eu si cu prietenul meu am fost in camera fostei mele prietene, eu m-am bagat in pat cu fosta mea prietena iar el ii facea avansuri colegei de camera a iubitei mele.Toata saptamana au vorbit sau imbratisat ...etc.La sfarsitul saptamani am plecat acasa ea sa combinatcu un coleg de al meu de clasa si au fost impreuna timp de 3 saptamani. Ia a inceput sa spuna tuturor ca a facut un pariu cu o prietena din calsa ei ca nu va mai avea un iubit timp de 1 an...bine pana la urma am aflat ca era doar o minciuna faza cu pariul. si i-am zis prietenului meu iar el doar se saluta cu ea atata tot (tin sa mentionez ca sunt de aceeasi varsta si aceeasi inaltime dar fata este inclasa a 7 iar prietenul meu este in clasa a 8-a)vreau sa stiu cum ar putea sa o cucereasca prietenul meu? Dau fundita daca dati un raspuns foarte bun.PLZ ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| bengal a răspuns:

Ce incurcatura

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ce probleme au unii în clasa a VII-a şi a VIII-a.
Gata învăţatul pentru tezele naţionale?

| NickiMinaj a răspuns:

N-am inteles, a doua oara nu mai citesc.

| paulsar28 explică:

Adic Stefan si cu Iulia doar se saluta dar lui ii place foarte mult de ea deci ce ar trebui sa faca pentru a se combina?