| Elial a întrebat:

Deci, pur si simplu nu am pofta de mancare, si totusi mananc, cam de vreo 4-5 ori pe zi, dar nu foarte mult. Am 50 kg, dar nu se prea vede si nu stiu ce sa fac sa am pofta de mancare, adica am incercat cu, calciu, vitamine, si din astea, dar fara pastile nu se poate?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
O sa iti spun cum am facut eu, forteaza-te sa manaci mult 2-3 zile, mananca pana te doare burta, foarte mult, pentru ca stomacul tau se largeste si o sa iti ceara sa manaci din ce in ce mai mult.
Crede-ma ca asa functioneaza, la fel am facut si eu si acum mananc incontinuu si parca nu ma mai satur.
Nu merota sa bagi pastile in tine pentru pofta de mancare ca nu prea au mare efect, pofta ti-o faci tu mancand.